Атырау, 23 октября 11:14
Днём ясно+8, вечером +3
Курсы Нацбанка: $ 335.24  € 395.82  P 5.82

Телепрограмма

Указано время Атырау
"QAZAQSTAN"
"QAZAQSTAN"

00:10
"Үміткер".

01:00
"Мен қазақпын".

02:20
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

03:35
"Ақсауыт".

04:00
"24 сағат табиғат құшағында".

04:30
Д/ф "Ұлы дала ұлағаты".

05:00
Әнұран.

05:05
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

06:00
"ТАҢШОЛПАН".

09:00
"HIT QAZAQSTAN".

09:55
"Білім қуаты"

10:00
"Апта".

11:05
"Көзайым". Т/с

12:00
АҚПАРАТ.

12:15
"Ақ пен қара". Т/с

14:10
"Ана". Т/с

15:05
"БІРГЕ ТАҢДАЙМЫЗ!".

16:00
АҚПАРАТ.

16:15
ЕЛДЕН ХАБАР.

16:30
"МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ!".

17:00
"АҚ ПЕН ҚАРА". Т/с

18:00
"МӘҢГІЛІК МАХАББАТ". Т/с

19:00
АҚПАРАТ.

19:30
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

19:50
"ҚАРЕКЕТ".

20:45
"Көзайым". Т/с

21:45
"АНА". Т/с

22:50
"ТҮНГІ СТУДИЯДА НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ".

23:30
ДАБЫЛ.

23:40
АҚПАРАТ.
Хабар
Хабар

00:20
Т/с"Құрбылар".

06:02
"Ауырмайтын жол ізде" д/д

06:30
"Жаңа күн".

07:00
Жаңалықтар.

07:10
"Жаңа күн".

08:00
Новости.

08:10
"Жаңа күн".

09:00
Т/с "Вишневый сезон".

10:00
"Мечты сбываются".

10:30
"Өмір жолы".

11:00
Жаңалықтар.

11:10
"Біздің назарда".

11:30
"Сиқырлы ас үй".

12:00
Новости.

12:10
Т/с "Женская консультация".

13:00
Т/с "Такая работа".

14:00
"Көрімдік".

14:30
"Сана".

15:10
"Тағдыр тартысы" д/д

16:00
"Народный контроль".

16:15
"Алтын бесік".

17:00
Т/с "Женская консультация".

18:00
Қорытынды жаңалықтар.

18:30
"Бетпе-бет".

19:00
"Арнайы хабар".

19:30
"Бюро расследований".

20:00
Итоги дня.

20:30
"Код нации".

21:30
Кино. "Құнанбай".

23:30
"Тағдыр тартысы" д/д
Евразия
Евразия

02:15
"AYEL SIRI..."

03:00
"ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ"

03:45
"ТОЙ БАЗАР"

04:30
"ТОЙ ЗАКАЗ"

05:00
ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН.

05:05
"ЖИТЬ ЗДОРОВО"

06:00
"ДОБРОЕ УТРО".

08:00
"ДОБРОЕ УТРО, КАЗАХСТАН!".

09:00
"ПОЛЕ ЧУДЕС".

10:05
"БAСТЫ ПАТРУЛЬ"

10:15
"П@УТINA"

11:00
"ҚАЛАУЛЫМ"

14:00
Х/ф "СВАТЫ 4".

14:55
"НА САМОМ ДЕЛЕ".

15:55
"ПУСТЬ ГОВОРЯТ".

17:00
"БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:45
"ПЕНДЕМІЗ ҒОЙ"

19:00
"ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ".

19:45
Х/ф "ВОСТОЧНЫЕ СЛАДОСТИ".

21:50
"П@УТINA"

22:50
"ВОСТОЧНЫЕ СЛАДОСТИ".
КТК
КТК

01:20
"ДАУ-ДАМАЙСЫЗ"

01:30
"КТК" ҚОРЖЫНЫНАН".

01:40
Х/ф "АЛҚЫЗЫЛ ЖЕЛКЕНДЕР".

06:05
"СВАРА МЕН РАГИНИ". Т/с

06:30
"МАХАББАТ МҰҢЫ". Т/с

07:00
"ЕР ЖІГІТ ПЕН ЕРКЕ СҰЛУ". Т/с

07:50
"ДАУ-ДАМАЙСЫЗ"

08:20
"ПОКА НЕ ПОЗДНО".

09:20
Х/ф "ПРАВО НА ОШИБКУ"

13:00
ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ.

13:15
Х/ф "ПРАВО НА ОШИБКУ".

14:00
КҮНДІЗГІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

14:15
"АЛДАНБА"

15:00
"ШЫРҒАЛАҢ". Т/с

18:00
"ЕР ЖІГІТ ПЕН ЕРКЕ СҰЛУ". Т/с

19:00
КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

19:40
"КТКweb".

19:55
"ГЛОБУС".

20:00
ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ.

20:40
"ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ"

21:40
Х/ф "ЖЕНСКИЙ ДОКТОР-3"

23:30
Х/ф "ТРАССА"
НТК
НТК

00:20
"ЛУЗЕРЫ". Живой концерт.

01:00
"Жұлдыздар шеруі"

01:20
Х/ф "Көшенің каролдері 2".

06:05
М/с "Том мен Джерри"

06:25
"Американың ең күлкілі видеосы"

06:45
Т/с "Кішкентай келін"

07:35
"Жұлдыздар шеруі"

07:50
"Екі езу"

08:10
"РЕВЮ"

08:30
Т/с "ПАТРУЛЬ 2".

09:05
Т/с "УНИВЕР".

09:40
"ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ".

11:20
"ОДНАЖДЫ В РОССИИ".

12:20
"РЕВЮ"

12:40
М/с "НОВАТОРЫ".

12:55
М/с "ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ".

13:20
М/с "МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ".

13:45
М/с "Том мен Джерри"

14:10
"Байқа, балақай!".

14:35
"Булдір-күлдір"

15:00
"РЕВЮ"

15:20
"Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі"

16:20
"Тек күлкі үшін"

17:10
"Екі езу"

17:30
"INSTATV.KZ"

18:10
"РЕВЮ"

18:30
"РЕВЮ"

18:50
Т/с "УНИВЕР".

19:30
"ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ".

21:20
"Жолдағы қақтығыстар"

22:00
"Екі езу"

22:20
"Тек күлкі үшін"

23:00
Х/ф "ПРЕЗИДЕНТ ЛИНКОЛЬН: ОХОТНИК НА ВАМПИРОВ".
Астана
Астана

01:50
"Әндер мен жылдар"

04:00
"Избранное за неделю".

05:00
"Абысындар" т/с

06:00
Союзмультфильм.

07:00
"Қайырлы таң"

08:45
"Kaznet"

09:00
Союзмультфильм.

09:50
"Жетім жүрек" т/с

11:00
"Келін бақыты" т/с

12:00
Т/с "Цыганки".

13:30
"Біздің уақыт"

14:15
"Суперкеліншек" к/ф

16:00
"Ұрланған тағдыр" т/с

17:00
"Келін бақыты" т/с

19:00
Жаңалықтар.

19:30
Новости "20:30".

20:00
"Ұрланған тағдыр" т/с

21:00
"Абысындар" т/с

22:00
"Әлия" т/с

23:00
"Келіннің соңы" т/с
31 канал
31 канал

01:30
Үздік әзілдер.

02:30
Қазақша концерт

05:00
Ризамын

06:00
Информбюро.

07:00
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

08:00
Т/с "Қыздың жолы жіңішке".

09:00
Т/с "Қоштасқым келмейді".

10:00
"Готовим с Адель".

10:30
Х/ф "Русалочка".

12:20
Т/с "Кухня".

13:20
Ералаш.

14:00
Келiндер бәйгесi

15:00
Т/с "КИЕЛІ НЕКЕ".

16:00
Т/с "Қыздың жолы жіңішке".

17:00
Ералаш.

18:00
Т/с "Кухня".

19:00
Информбюро.

20:00
Т/с "Жүрегім сен".

21:00
Т/с "Мави".

23:00
"What's Up?"
"BALAPAN" БАЛАЛАР ТЕЛЕАРНАСЫ
"BALAPAN" БАЛАЛАР ТЕЛЕАРНАСЫ

06:30
Әнұран.

06:35
Ауа райы.

06:40
"Алақай, балақай!"

06:50
"Балапан және оның достары".

07:00
"Нильс Хольгерсон". М/с

07:15
"Баламен бетпе - бет"

07:25
"Йо-Йо" М/с

07:35
"Бірге ертегі тыңдайық!"

07:45
"Сиқыр сыры".

07:50
"Жүйріктер сайысы". М/с

08:05
"Шытырман".

08:35
"Тайо".М/с

08:50
"5/5"

09:00
"Қоңыраулы қала". М/с

09:15
"Әли мен Айя".

09:25
"Көжектер" Танымдық М/с

09:30
"Ақ сандық, көк сандық".

09:50
"Аспаз мектебі".

10:00
"Жеңімпаз жеткіншектер".М/с

10:25
"Үй тапсырмасы".

10:45
"Жер қорғаушылар". М/с

11:00
"Көңілді көліктер".

11:05
"Оп-оңай"

11:20
"Алғыр алтау".

11:55
Ауа райы.

12:00
"Кел, ойнайық!".

12:20
"Еңбек-ермек".

12:35
"Венди". М/с

13:00
"Балапан жұлдыз".

13:45
"Күлегеш"

14:00
"Ақ сандық, көк сандық".

14:20
"Қоңыраулы қала". М/с

14:35
"Балапан және оның достары".

14:45
"Нильс Хольгерсон". М/с

15:00
"Алақай, балақай!"

15:10
"Тайо".М/с

15:25
"Ертегілер еліне саяхат".Анимациялық М/с

15:35
"Сиқыр сыры".

15:40
"Йо-Йо" М/с

15:50
"Бірге ертегі тыңдайық!"

16:00
"Баламен бетпе - бет"

16:10
"Көжектер" Танымдық М/с

16:15
"Күлдір-бүлдір".

16:30
"Алан мен Қозықа". Анимациялық м/с

16:40
"Кішкентай Эйнштейн".

16:50
"Аспаз мектебі".

17:00
"Үй тапсырмасы".

17:20
"Еңбек-ермек".

17:30
"Нильс Хольгерсон". М/с

17:45
"Саядан хат".

18:05
Ауа райы.

18:10
"Шытырман".

18:35
"Жеңімпаз жеткіншектер".М/с

19:00
"Күлдір-бүлдір".

19:15
"Алғыр алтау".

19:50
"Жер қорғаушылар". М/с

20:05
"Күлегеш"

20:20
"Оп-оңай"

20:30
"Венди".Мультхикая 14

20:55
"Сынақ алаңы"

21:10
"Жүйріктер сайысы".М/с

21:30
Әнұран.
СТВ
СТВ

00:30
"Ән көңілдің ажары".

05:00
"Егізім" Әділ мен Дананың ән кеші.

07:00
"Таңғы шоу".

10:00
"Территория происшествий".

10:20
"Имею Право".

11:10
"TV Shop".

11:40
"Денсаулық және сүлұлық".

12:40
"TV Shop".

13:30
"TOP-SHOP".

14:30
"TOP-SHOP".

15:10
"TOP-SHOP".

15:40
"Ән шашу".

16:30
"Прощание Марина Голуб".

17:20
"Тайны нашего кино".

17:50
"Конкурентный Казахстан".

18:15
"Валентин Зубков. Поцелуй над пропастью".

19:00
"ПАНОРАМА ДНЯ".

19:20
"Территория происшествий".

19:30
"ҚАРА ШАҢЫРАҚ" Т/с

20:15
"Ән шашу".

20:30
"ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ".

20:50
"КӨК ТАРЛАНДАРЫ" Т/с

21:35
Сазгер Д.Сыздықовтың ән кеші.

23:00
"Талисман успеха".
Хабар 24
Хабар 24

00:00
Жаңалықтар.

00:15
Үлкен спорт.

00:25
Жасыл экономика.

00:35
Әскер KZ.

00:45
Отандық медицина.

00:55
Блогерлер 2.0.

01:00
Новости.

01:15
Большой спорт.

01:25
Олимп.

01:35
Транспорт и логистика.

01:45
Білім.

01:55
Блогеры 2.0.

02:00
Жаңалықтар.

02:15
Өнеркәсіп.

02:30
Құрылыс нарығы.

02:45
Кәсіпкерлер.

02:55
Қалаулы кәсіп.

03:00
Новости.

03:15
Промышленность.

03:30
Строительство и недвижимость.

03:45
Предприниматели.

03:55
Мастер класс.

04:00
Жаңалықтар.

04:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

04:25
Дархан дала.

04:35
Драйв.

04:45
Hi Tech.

04:50
Қазақстанда бұл қалай жасалған.

04:55
EXPO life.

05:00
Новости.

05:15
Между строк.

05:25
Большие города.

05:35
Драйв.

05:45
Hi Tech.

05:50
Как это сделано в Казахстане.

05:55
EXPO life.

06:00
Жаңалықтар.

06:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

06:25
Жерұйық.

06:40
Hi Tech.

06:45
Мәдениет жаңалықтары.

06:55
Қалаулы кәсіп.

07:00
Новости.

07:20
Между строк.

07:25
Большая страна.

07:40
Hi Tech.

07:45
Новости культуры.

07:55
Мастер класс.

08:00
Жаңалықтар.

08:20
Үлкен спорт.

08:30
Бес реформа белестері.

08:40
Отандық медицина.

08:50
Билік айнасы.

08:55
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

09:00
Новости.

09:20
Большой спорт.

09:30
Приоритет.

09:40
PRO здоровье.

09:50
Блог в помощь.

09:55
Между строк.

10:00
Жаңалықтар.

10:20
Үлкен спорт.

10:30
Бес реформа белестері.

10:40
Отандық медицина.

10:50
Билік айнасы.

10:55
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

11:00
Новости.

11:20
Большой спорт.

11:30
Приоритет.

11:40
PRO здоровье.

11:50
Блог в помощь.

11:55
Между строк.

12:00
Жаңалықтар.

12:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

12:25
Жерұйық.

12:40
Hi Tech.

12:45
Мәдениет жаңалықтары.

12:55
Қалаулы кәсіп.

13:00
Новости.

13:20
Между строк.

13:25
Большая страна.

13:40
Hi Tech.

13:45
Новости культуры.

13:55
Мастер класс.

14:00
Жаңалықтар.

14:20
Отандық медицина.

14:30
Өңір өмірі.

14:40
Арнайы репортаж.

15:00
Новости.

15:20
PRO здоровье.

15:30
Сегодня в регионах.

16:00
Жаңалықтар.

16:20
Спорт жаңалықтары.

16:25
Метео 24.

16:30
Шартарап.

16:40
Экономика.

16:55
Билік айнасы.

17:00
Новости.

17:20
Новости спорта.

17:25
Метео 24.

17:30
Сегодня в мире.

17:40
Экономика.

17:55
Блог в помощь.

18:00
Жаңалықтар.

18:20
Сұхбат.

18:40
Бастау керек.

18:55
Метео 24.

19:00
Новости.

19:25
Интервью.

19:45
Бастау керек.

20:00
Жаңалықтар.

20:25
Бастау керек.

20:40
Экономика.

20:50
Бес реформа белестері.

21:00
Новости.

21:20
Бастау керек.

21:35
Экономика.

21:45
Приоритет.

22:00
Жаңалықтар.

22:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

22:25
Жерұйық.

22:40
Hi Tech.

22:45
Мәдениет жаңалықтары.

22:55
Қалаулы кәсіп.

23:00
Новости.

23:15
Между строк.

23:20
Большие города.

23:20
Между строк.

23:25
Большая страна.

23:30
Драйв.

23:40
Hi Tech.

23:40
Hi Tech.

23:45
Новости культуры.

23:50
Как это сделано в Казахстане.

23:55
Мастер класс.

23:55
Мастер класс.
7 канал
7 канал

00:10
Х/ф "Тринадцать".

02:00
"Ене мен келін".

02:30
"Q-елі".

03:00
"KZландия".

03:30
"Жеңіп көр!".

04:30
"Қуырдақ".

05:00
"Қыздар арасында".

05:45
Т/х "Алғашқы махаббат".

06:30
Т/х "Элиф".

08:00
"Гадалка".

08:50
Т/ф "Отдам жену в хорошие руки".

11:00
"Шәй ішейік".

12:15
Х/ф "Оқыныш".

14:20
"Субботний вечер".

16:00
Т/с "Дудочка крысолова".

17:00
Т/х "Ғаламат ғасыр: Көсем".

18:10
Т/х "Элиф".

19:20
Т/х "Тақиясыз періште".

20:00
Т/х "Жаңа келін".

21:10
Т/с "Мажор-2".

22:30
Х/ф "Механик. Воскрешение".
"QAZSPORT"
"QAZSPORT"

07:05
ФУТБОЛ. "СЕЛЬТА" - "АТЛЕТИКО" (Мадрид).

08:55
ФИФА. Әлем чемпионаты. U-17.

09:20
НОВОСТИ.

09:25
БАСКЕТБОЛ."ЦМОКИ-МИНСК" (Беларусь) - "АСТАНА" (Казахстан).

11:10
ЖАҢАЛЫҚТАР.

11:15
ХОККЕЙ. ҚХЛ. "ТОРПЕДО" (Нижний Новгород) - "БАРЫС" (Астана).

13:15
НОВОСТИ.

13:20
ВЕЛОСПОРТ. Tour of Guanxi-2017. 4 күн.

13:45
ФУТБОЛ. "ОРДАБАСЫ" - "АСТАНА".

15:35
ЖАҢАЛЫҚТАР.

15:40
ФУТБОЛ. "ЭВЕРТОН" (Англия) - "ЛИОН".

17:30
НОВОСТИ.

17:40
OLYMPIC DREAM.

18:00
ФИФА. Чемпионат Мира.

18:30
ЖАҢАЛЫҚТАР.

18:40
ВЕЛОСПОРТ. Tour of Guanxi-2017.

19:10
"SPORT.KZ".

19:30
ФУТБОЛ. "АСТАНА" (Казахстан) - "МАККАБИ" (Тель-Авив, Израиль).

21:20
ХОККЕЙ. ҚХЛ. "СПАРТАК" (Москва) - "БАРЫС" (Астана).
Қазақстан-Атырау
Қазақстан-Атырау

00:00
Неге.

00:50
Аңдатпа, әнұран.

07:25
Әнұран, аңдатпа.

07:30
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

08:30
"Венди" м/ф

09:00
"ТҰЖЫРЫМ".

10:10
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

11:10
"АЛТЫН КӨПІР".

12:00
"ТОПЖАРҒАН".

12:30
"БІЗБЕН БІРГЕ".

13:30
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

13:50
"НОВОСТИ".

16:50
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:10
"ЖАҢҒЫРЫҚ".

17:35
"НОВОСТИ".

17:50
"Ғашық жүрек" т/с

19:00
"ЗАҢ ҚУАТЫ".

20:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

20:35
"НОВОСТИ".

21:10
"МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ".

21:20
"АЛТЫН ТҰҒЫР".

21:50
"Ұят емес".

23:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

23:30
"НОВОСТИ".
Kazakh TV
Kazakh TV

05:01
Ролик.

05:05
Күн айнасы.

05:20
Aстана Expo.

05:35
Өмір - ғылым.

05:55
Біздің экспорт.

06:15
Аңыз әңгімелер.

06:35
Түркі әлемі.

07:05
Құмсағат.

07:25
Арт фокус.

07:40
Сән мен сымбат.

08:00
Акценты дня.

08:15
Стартапы.

08:30
Инвесторы.

08:50
Литосфера.

09:20
Современные номады.

09:40
Секреты музеев.

10:00
Общий дом.

10:20
Kazart.

10:40
Звуки великой степи.

11:00
Күн айнасы.

11:15
Еуразиялық сауда.

11:35
Нарық пен халық.

11:55
Кездесу орны - Қазақстан.

12:25
Сынақ.

13:00
Тылсым дүние.

13:35
Ұлы дала құпиялары.

14:00
Акценты дня.

14:15
Глобальный диалог.

14:35
Векторы партнерства.

14:55
ВТО в действии.

15:05
Цифровой Казахстан.

15:25
Наши.

15:55
Погружение с Кармине Барбаро.

16:05
Точки соприкосновения.

16:25
Этнографический атлас.

16:40
Археология.

17:00
Күн айнасы.

17:20
Aстана Expo.

17:35
Өмір - ғылым.

17:55
Біздің экспорт.

18:15
Аңыз әңгімелер.

18:35
Түркі әлемі.

19:05
Құмсағат.

19:25
Арт фокус.

19:40
Сән мен сымбат.

20:00
Акценты дня.

20:20
Стартапы.

20:35
Инвесторы.

20:55
ВТО в действии.

21:05
Литосфера.

21:30
Современные номады.

21:50
Секреты музеев.

22:10
Общий дом.

22:30
Kazart.
СТС
СТС

01:45
Х/ф "Коломбиана".

03:45
Х/ф "Неуправляемый".

05:35
Х/ф "Поменяться местами".

07:45
"Музыка на СТС".

08:00
М/с "Фиксики".

08:25
М/с "Приключения кота в сапогах".

09:20
М/ф "Мегамозг".

11:00
"Уральские пельмени. Любимое".

11:30
Шоу "Уральских пельменей".

12:10
Х/ф "Марсианин".

15:00
Т/с "Восьмидесятые".

17:00
Т/с "Кухня".

20:00
Т/с "Воронины".

21:00
Т/с "Воронины".

22:00
Т/с "Ивановы-Ивановы".

23:00
Х/ф "Умри, но не сейчас".
НТВ-Мир
НТВ-Мир

00:55
Т/с "Законы улиц".

02:55
Т/с "Дорожный патруль-4".

06:35
Х/ф "Удачный обмен".

08:00
"Сегодня".

08:05
Т/с "Врачебная тайна".

09:05
"Деловое утро НТВ".

10:00
"Сегодня".

10:05
"Деловое утро НТВ".

11:00
Т/с "Возвращение Мухтара-2".

12:00
"Сегодня".

12:25
Т/с "Агентство скрытых камер".

13:00
Т/с "Бомбила. Продолжение".

14:00
"Суд присяжных".

15:00
"Сегодня".

15:25
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

16:00
"Место встречи".

18:00
"Сегодня".

18:30
"Место встречи".

19:00
Т/с "Адвокат".

21:00
"Сегодня".

21:50
"Специальный выпуск с Вадимом Такменевым".

22:50
Т/с "Жена полицейского".
Первый канал. Всемирная сеть
Первый канал. Всемирная сеть

00:20
Джулия Робертс в фильме "Умереть молодым".

02:10
Сергей Бондарчук, Жанна Болотова, Ирина Скобцева в фильме "Молчание доктора Ивенса".

04:00
Телеканал "Доброе утро".

07:00
Новости.

07:45
"Поле чудес".

08:45
Контрольная закупка.

09:10
"Жить здорово!".

10:05
Модный приговор.

11:00
Новости.

11:15
"Время покажет".

14:00
Новости.

14:30
"Давай поженимся!".

15:15
"Мужское/Женское".

16:05
"Время покажет".

17:00
Новости.

17:40
"На самом деле".

18:55
"Пусть говорят".

20:00
"Время".

20:30
Т/с "Гостиница "Россия".

22:10
"Вечерний Ургант".

22:45
"Познер".

23:40
Новости.

23:55
"Время покажет".
TV1000
TV1000

00:20
Х/ф "Сладкий ноябрь".

02:40
Х/ф "Охотники на троллей".

04:35
Х/ф "Марс атакует!".

06:20
Х/ф "Большие глаза".

08:10
Х/ф "Ева: Искусственный разум".

09:55
Х/ф "Сладкий ноябрь".

12:15
Х/ф "Охотники на троллей".

14:10
Х/ф "Рыцарь кубков".

16:20
Х/ф "Большие глаза".

18:20
Х/ф "Спасение".

20:05
Х/ф "Марс атакует!".

22:10
Х/ф "Эрин Брокович - красивая и решительная".
Рен ТВ
Рен ТВ

01:00
"Добров в эфире".

02:00
"Соль".

07:00
"Странное дело".

08:00
"Документальный проект".

09:00
"С бодрым утром!".

10:30
"Новости".

11:00
"Военная тайна".

13:00
"Документальный проект".

14:00
"Информационная программа 112".

14:30
"Новости".

15:00
"Загадки человечества".

16:00
Х/ф "Смерти вопреки".

17:55
"Информационная программа 112".

18:30
"Новости".

19:00
"Тайны Чапман".

20:00
"Самые шокирующие гипотезы".

21:00
"Информационная программа 112".

21:30
"Новости".

22:00
Х/ф "Книга Илая".
ТВ3
ТВ3

00:45
Х/ф "Морской пехотинец 2".

02:45
Х/ф "Воины дракона".

05:00
Х/ф "Война супругов Роуз".

07:15
"Тайные знаки. Экстрасенсы против преступников".

08:00
Мультфильмы.

11:30
Т/с "Слепая".

12:00
Т/с "Слепая".

12:30
Д/ф "Гадалка".

13:00
Д/ф "Гадалка".

13:30
"Не ври мне".

14:30
"Не ври мне".

15:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:00
Д/ф "Охотники за привидениями".

16:30
Д/ф "Охотники за привидениями".

17:00
"Мистические истории".

18:00
Д/ф "Гадалка".

18:30
Д/ф "Гадалка".

19:00
Д/ф "Гадалка".

19:35
Т/с "Слепая".

20:10
Т/с "Слепая".

20:40
Т/с "Касл".

21:30
Т/с "Касл".

22:30
Т/с "Касл".

23:15
Т/с "Менталист".
ТВ Центр
ТВ Центр

03:00
"Петровка, 38".

03:10
Х/ф "Лучшее во мне".

05:25
Т/с "Инспектор Льюис".

07:15
Д/ф "Илья Глазунов. Роковая коллекция".

08:00
"Настроение".

10:00
Х/ф "Дамское танго".

11:40
Х/ф "В полосе прибоя".

13:30
События.

13:50
"Постскриптум".

14:55
"В центре событий".

15:55
"Городское собрание".

16:30
События.

16:50
Город новостей.

17:05
Т/с "Пуаро Агаты Кристи".

19:00
Ток-шоу "Естественный отбор".

19:50
Т/с "Выйти замуж любой ценой".

21:40
События.

22:00
"Петровка, 38".

22:20
"Право голоса".
Каналы на главной

Нажмите на сердце возле названия канала чтобы он отображался на главной