Атырау, 22 января 13:11
Вечером ясно-3, ночью -3
Курсы Нацбанка: $ 324.27  € 398.27  P 5.73

Телепрограмма

Указано время Атырау
"QAZAQSTAN"
"QAZAQSTAN"

00:25
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

01:10
"Ақсауыт".

01:30
"24 сағат табиғат құшағында".

05:00
Әнұран.

05:05
Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

06:00
"ТАҢШОЛПАН".

09:00
"HIT QAZAQSTAN".

09:50
"Апта".

10:55
"Күмбір де күмбір тербетіп".

11:00
"Үзілмес үміт". Т/с

12:00
АҚПАРАТ.

12:15
"Жүрекке жол". Т/с

13:30
"Ана". Т/с

14:20
"БАҚЫТТЫ ӘЙЕЛ".

16:00
АҚПАРАТ.

16:15
ЕЛДЕН ХАБАР.

16:30
"Көңіл толқыны".

17:10
"МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ!".

17:40
"ЖҮРЕККЕ ЖОЛ". Т/с

19:00
АҚПАРАТ.

19:30
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

19:50
"ҚАРЕКЕТ".

20:45
"ҮЗІЛМЕС ҮМІТ". Т/с

21:35
"АНА". Т/с

22:25
"Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев".

23:00
ДАБЫЛ.

23:05
АҚПАРАТ.

23:35
БАСТЫ ТАҚЫРЫП.

23:55
Елден хабар.
Хабар
Хабар

01:20
"Әсем әуен".

06:02
"Жаңа күн".

07:00
Жаңалықтар.

07:10
"Жаңа күн".

08:00
Новости.

08:10
"Жаңа күн".

08:20
М/с "Динофроз".

09:30
"Мечты сбываются".

10:00
"Ана мен бала".

11:00
Жаңалықтар.

11:10
"Біздің назарда".

11:30
Т/с "Пәленшеевтер"-2.

12:00
Новости.

12:10
Т/с "Сын моего отца".

12:55
Т/с "Подкидыши".

13:45
"Мечты сбываются".

14:15
Т/с "Пәленшеевтер"-2.

14:50
"Тағдыр тартысы" д/д

15:30
"Сана".

16:00
"Народный контроль".

16:15
"Ана мен бала".

17:00
"Давайте говорить!".

18:00
Қорытынды жаңалықтар.

18:30
"Бетпе-бет".

19:00
"Арнайы хабар".

19:30
"Бюро расследований".

20:00
Итоги дня.

20:30
"Болашаққа бағдар".

21:30
Т/с "Подкидыши".

22:20
"Тағдыр тартысы" д/д

22:50
Қорытынды жаңалықтар.

23:20
Т/с "Осколки".
Евразия
Евразия

01:30
"П@УТINA+"

02:10
"ТОЙ ЗАКАЗ"

02:35
"AYEL SIRI..."

03:20
"ТОЙ БАЗАР"

05:00
ЖАҢАЛЫҚТАР СУБТИТРЛЕРМЕН.

05:10
"ЖИТЬ ЗДОРОВО"

06:00
"САПА БАҚЫЛАУДА"

06:30
"ДОБРОЕ УТРО".

08:00
"ДОБРОЕ УТРО, КАЗАХСТАН!".

09:00
"ПОЛЕ ЧУДЕС".

10:00
"ТАМАША CITY"

11:00
"ҚАЛАУЛЫМ"

14:00
"ЗАКОЛДОВАННЫЙ УЧАСТОК".

15:00
"НА САМОМ ДЕЛЕ".

16:00
"ПУСТЬ ГОВОРЯТ".

17:00
"БАСТЫ ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:45
"ПЕНДЕМІЗ ҒОЙ"

19:00
"ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ".

19:45
Х/ф "САЛЬСА".

21:50
"П@УТINA"

22:50
"САЛЬСА". Продолжение.
КТК
КТК

01:00
БАСТЫ РОЛДЕ.

01:50
"ТОЙ BESTSTAR"

06:05
"ДАУ-ДАМАЙСЫЗ "

06:30
"СҮЙІКТІ ДЕНИЗ". Т/с

07:30
"ТАҒДЫР ҚОСҚАН АСЫЛ ЖАР". Т/с

08:30
"СВАДЬБА ВСЛЕПУЮ".

09:30
"ПОКА НЕ ПОЗДНО".

10:30
Х/ф "Я - АНГИНА" 1-4 с.

14:00
ДНЕВНЫЕ НОВОСТИ.

14:15
КҮНДІЗГІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

14:25
"КӨРІПКЕЛ".

15:25
"ҚАЙСАР ЖЕСІР". Т/с

16:30
"ҮЙТІП-БҮЙТІП"

17:30
КЕШКІ ЖАҢАЛЫҚТАР.

18:10
"СҮЙІКТІ ДЕНИЗ". Т/с

20:00
ВЕЧЕРНИЕ НОВОСТИ.

20:40
"ГЛАВНАЯ РЕДАКЦИЯ".

21:30
Х/ф "ВТОРАЯ ЖИЗНЬ ЕВЫ"

23:15
Х/ф "БЕСПОКОЙНЫЙ УЧАСТОК"
НТК
НТК

00:20
"ВПЕРЕД И С ПЕСНЕЙ!".

01:00
"Жұлдыздар шеруі"

01:30
Х/ф "Арам қат, Джон Такер".

06:05
М/с "Том мен Джерри"

06:25
Т/с "Бәрі тамаша" немесе "борттағы өмір"

07:15
Т/с "БӘСЕКЕ"

07:50
"Екі езу"

08:10
"РЕВЮ"

08:30
Т/с "ДЕФФЧОНКИ".

09:00
Т/с "УНИВЕР".

09:30
"ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ".

11:00
"РЕВЮ"

11:30
Х/ф "ОТЕЛЬ ДЛЯ СОБАК".

13:30
"НОВАТОРЫ" м/с

13:45
М/с "Том мен Джерри"

14:10
"Байқа, балақай!".

14:35
"Бүлдір-күлдір"

15:00
"РЕВЮ"

15:20
"Сұлу бол!"

16:20
"Американың ең күлкілі видеосы"

16:50
"INSTATV.KZ"

17:10
"Екі езу"

17:30
Т/с "БӘСЕКЕ"

18:10
"РЕВЮ"

18:30
"РЕВЮ"

18:50
Т/с "УНИВЕР".

19:30
"ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ".

20:50
"ОДНАЖДЫ В РОССИИ".

21:20
Т/с "БӘСЕКЕ"

22:00
"РЕВЮ"

22:20
"Тек күлкі үшін"

23:00
"12 РАУНДОВ: ПЕРЕЗАГРУЗКА" (боевик).
Астана
Астана

00:50
"Ән мен әзіл"

02:00
"Сырты бүтін..." д/д

05:00
"Әндер мен жылдар" концерті.

06:30
"KazNet"

07:00
Союзмультфильм.

08:15
"Избранное за неделю".

09:00
"Ұрланған тағдыр" т/с

10:00
"Зехра" т/с

11:00
"Абысындар" т/с

13:00
"Біздің уақыт"

13:50
М/ф "Маша и Медведь".

14:00
Т/с "Дом с лилиями".

16:00
"Асыл арман" қазақ т/с

17:00
"Құс жолы" т/с

18:00
"Зехра" т/с

19:00
Жаңалықтар.

19:30
Новости "20:30".

20:00
"Ұрланған тағдыр" т/с

21:00
"Абысындар" т/с

21:50
"Құс жолы" т/с

22:50
Т/с "Аббатство Даунтон".

23:50
Новости "20:30".
31 канал
31 канал

00:00
Қазақша концерт

02:00
Үздік әзілдер.

03:00
Қазақша концерт

05:00
Ризамын

06:00
Информбюро.

07:00
Т/с "Жүрегім сен".

08:00
Т/с "Қыздың жолы жіңішке".

10:00
"Готовим с Адель".

10:30
Х/ф "Иван Царевич и Серый Волк 3".

12:00
Т/с "Родители".

13:00
Т/с "Воронины".

14:00
"Келіндер бәйгесі"

15:00
Т/с "Қыздың жолы жіңішке".

17:00
Т/с "Родители".

18:00
Т/с "Воронины".

19:00
Информбюро.

20:00
Т/с "Сезім құдiреті".

21:00
Т/с "Мави".

23:00
Т/с "Өшпес махаббат".
"BALAPAN" БАЛАЛАР ТЕЛЕАРНАСЫ
"BALAPAN" БАЛАЛАР ТЕЛЕАРНАСЫ

06:30
Әнұран.

06:35
"Алақай, балақай!".

06:45
"Балапан және оның достары".

07:05
"Жиһанкез Кеми". М/с

07:20
"Йо-Йо" М/с

07:30
"5/5".

07:40
"Қоңыраулы қала". М/с

07:55
"Шытырман".

08:25
М/ф "Қазақ халық ертегілері".

08:40
"Менің балам".

09:00
"Қарақшы мен капитан".М/с

09:15
"Әли мен Айя".

09:25
"Көжектер"Танымдық М/с

09:30
"Ақ сандық, көк сандық".

09:50
"Джунгли кітабы". М/с

10:05
"Бой сергіт".

10:15
"Мен және менің роботым". М/с

10:30
"Керемет ондық".

10:50
"Ертегілер еліне саяхат".Анимациялық М/с

11:00
"Галактикадағы сайыс".

11:20
"Аспаз мектебі".

11:30
"Алтын сақа".

11:55
"Ертегі айтып берейін".

12:00
"Кел, ойнайық!".

12:20
"Он саусақ".

12:30
"Элвин мен алақоржындар" М/с

12:45
"Бізде бала болғанбыз...".

13:00
"Балапан жұлдыз".Шоу-концерт.

13:45
"Қуыр, қуыр, қуырмаш!".

14:00
"Ақ сандық, көк сандық".

14:20
"Қарақшы мен капитан". М/с

14:35
"Балапан және оның достары".

14:45
"Жиһанкез Кеми". М/с

15:00
"Алақай, балақай!".

15:10
М/ф "Қазақ халық ертегілері".

15:25
"Менің балам".

15:40
"Йо-Йо" М/с

15:50
"Бірге ертегі тыңдайық!".

16:00
"Ғажайыпстанға саяхат".

16:10
"Еркетай" Музыкалық.

16:15
"Күлдір-бүлдір".

16:30
"Әли мен Айя".

16:40
"5/5".

16:50
"Аспаз мектебі".

17:00
"Керемет ондық".

17:20
"Бой сергіт".

17:30
"Қоңыраулы қала". М/с

17:45
"Құра, бұра!".

18:00
"Мен және менің роботым". М/с

18:10
"Шытырман".

18:35
"Жиһанкез Кеми". М/с

18:50
"Сиқырлы кітаптар".

19:00
"Бізде бала болғанбыз...".

19:15
"Он саусақ".

19:30
"Томпақ" Т/с

20:00
"Қуыр, қуыр, қуырмаш!".

20:15
"Қарақшы мен капитан".М/с

20:30
"Ертегілер еліне саяхат".Анимациялық М/с

20:40
"Элвин мен алақоржындар" М/с

20:55
"Сынақ алаңы".

21:10
"Джунгли кітабы". М/с

21:30
Әнұран.
СТВ
СТВ

01:00
"Ән көңілдің ажары".

05:00
"З.Көпбосынұлының жаңа ән бағдарламасы".

07:00
"Таңғы шоу".

10:00
"Ән шашу".

10:20
"Тайны нашего кино".

11:10
"TV Shop".

11:40
"Денсаулық және сүлұлық".

12:40
"TV Shop".

13:30
"TOP-SHOP".

14:20
"TOP-SHOP".

15:10
"TOP-SHOP".

15:40
"Ән шашу".

16:30
"Без обмана".

17:15
"Неизведанный Казахстан".

17:45
"Тайны нашего кино".

18:15
"В.Санаев. Оптимистическая трагедия".

19:00
"ПАНОРАМА ДНЯ".

19:20
"Территория происшествий".

19:30
"ҚАРА ШАҢЫРАҚ" Т/с

20:30
"ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ".

20:50
"Егізім" Әділ мен Дананың ән кеші.

23:00
"Талисман успеха".
Хабар 24
Хабар 24

00:00
Жаңалықтар.

00:15
Үлкен спорт.

00:25
Жасыл экономика.

00:35
Әскер KZ.

00:45
Отандық медицина.

00:55
Блогерлер 2.0.

01:00
Новости.

01:15
Большой спорт.

01:25
Олимп.

01:35
Транзитный Казахстан.

01:45
Білім.

01:55
Блогеры 2.0.

02:00
Жаңалықтар.

02:15
Өнеркәсіп.

02:30
Құрылыс нарығы.

02:45
Кәсіпкерлер.

02:55
Этикет.

03:00
Новости.

03:15
Промышленность.

03:30
Строительство и недвижимость.

03:45
Предприниматели.

03:55
Этикет.

04:00
Жаңалықтар.

04:15
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

04:25
Дархан дала.

04:35
Драйв.

04:45
Hi Tech.

04:50
Қазақстанда бұл қалай жасалған.

04:55
Этикет.

05:00
Новости.

05:15
Между строк.

05:25
Большие города.

05:35
Драйв.

05:45
Hi Tech.

05:50
Как это сделано в Казахстане.

05:55
Этикет.

06:00
Жаңалықтар.

06:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

06:25
Жерұйық.

06:40
Hi Tech.

06:45
Мәдениет жаңалықтары.

06:55
Этикет.

07:00
Новости.

07:20
Между строк.

07:25
Большая страна.

07:40
Hi Tech.

07:45
Новости культуры.

07:55
Этикет.

08:00
Жаңалықтар.

08:20
Үлкен спорт.

08:25
Әлем тынысы.

08:40
Отандық медицина.

08:50
Билік айнасы.

08:55
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

09:00
Новости.

09:20
Большой спорт.

09:25
Мир за неделю.

09:40
PRO здоровье.

09:50
Блог в помощь.

09:55
Между строк.

10:00
Жаңалықтар.

10:20
Үлкен спорт.

10:30
Әлем тынысы.

10:40
Отандық медицина.

10:50
Билік айнасы.

10:55
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

11:00
Новости.

11:20
Большой спорт.

11:30
Мир за неделю.

11:40
PRO здоровье.

11:50
Блог в помощь.

11:55
Между строк.

12:00
Жаңалықтар.

12:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

12:25
Жерұйық.

12:40
Hi Tech.

12:45
Мәдениет жаңалықтары.

12:55
Этикет.

13:00
Новости.

13:20
Между строк.

13:25
Большая страна.

13:40
Hi Tech.

13:45
Новости культуры.

13:55
Этикет.

14:00
Жаңалықтар.

14:20
Отандық медицина.

14:30
Өңір өмірі.

14:40
Арнайы репортаж.

15:00
Новости.

15:20
PRO здоровье.

15:30
Сегодня в регионах.

16:00
Жаңалықтар.

16:20
Спорт жаңалықтары.

16:25
Метео 24.

16:30
Шартарап.

16:40
Экономика.

16:55
Между строк.

17:00
Новости.

17:20
Новости спорта.

17:25
Метео 24.

17:30
Сегодня в мире.

17:40
Экономика.

17:55
Между строк.

18:00
Жаңалықтар.

18:20
Сұхбат.

18:40
Бастау керек.

18:55
Метео 24.

19:00
Новости.

19:25
Интервью.

19:45
Бастау керек.

20:00
Жаңалықтар.

20:25
Бастау керек.

20:40
Экономика.

20:50
Бес реформа белестері.

21:00
Новости.

21:20
Бастау керек.

21:35
Экономика.

21:45
Приоритет.

22:00
Жаңалықтар.

22:20
Шетелдік БАҚ: шолу және талдау.

22:25
Жерұйық.

22:40
Hi Tech.

22:45
Мәдениет жаңалықтары.

22:55
Этикет.

23:00
Новости.

23:15
Между строк.

23:20
Большие города.

23:20
Между строк.

23:25
Большая страна.

23:30
Драйв.

23:40
Hi Tech.

23:45
Новости культуры.

23:50
Как это сделано в Казахстане.

23:55
Этикет.
7 канал
7 канал

00:00
Х/ф "Секретные материалы. Борьба за будущее".

02:00
Т/х "Элиф".

03:30
"Ене мен келін".

04:00
"Жеңіп көр!".

05:00
"Қыздар арасында".

05:40
Т/х "Әкемнің отбасы".

07:10
Т/х "Элиф".

08:00
"Kzландия".

08:40
Т/ф "Кривое зеркало души".

09:40
"Субботний вечер".

11:20
"Юрмала".

13:20
Т/с "Побег из аула".

13:50
Т/х "Тағдырым шешілген күн".

14:50
Т/х "Құлпынай жұпары".

15:50
"Айнаonline".

16:30
"Япырай".

17:00
Т/х "Няня-аға".

17:40
"Q-елі".

18:10
Т/х "Элиф".

19:10
Т/х "Тағдырым шешілген күн".

20:00
Т/х "Тақиясыз періште".

20:50
Т/с "Киберзащитники".

21:25
Т/с "Последний мент".

22:25
Т/с "Жизнь и приключения Мишки Япончика".

23:25
Х/ф "Автобан".
"QAZSPORT"
"QAZSPORT"

00:40
ФУТБОЛ. Ла Лига. "РЕАЛ БЕТИС" - "БАРСЕЛОНА".

02:40
ЖАҢАЛЫҚТАР.

07:05
ФРИСТАЙЛ. Этап Кубка мира.

08:15
НОВОСТИ.

08:20
"OLYMPIC DREAM".

08:50
"ӨЗ БИІГІМ".

09:05
ЖАҢАЛЫҚТАР.

09:10
ХОККЕЙ. КХЛ. "АВТОМОБИЛИСТ" (Екатеринбург) - "БАРЫС" (Астана).

11:20
НОВОСТИ.

11:30
ДЗЮДО. Этап Мирового "Гран-при"

13:40
ЖАҢАЛЫҚТАР.

13:50
ФУТБОЛ. "АТЛЕТИКО" (Мадрид) - "ХЕТАФЕ".

16:00
НОВОСТИ.

16:10
ФУТБОЛ. "КАЙРАТ" - "ОРДАБАСЫ".

18:10
ЖАҢАЛЫҚТАР.

18:20
ФУТБОЛ. "РЕАЛ БЕТИС" - "БАРСЕЛОНА".

20:10
Д/ф "НАША КИМАНЕЛЛИ".

20:50
"SPORT.KZ".

21:10
НОВОСТИ.

21:20
ФУТБОЛ. "АСТАНА" - "КАЙРАТ".

23:20
"OLYMPIC DREAM".

23:50
ЖАҢАЛЫҚТАР.
Қазақстан-Атырау
Қазақстан-Атырау

00:00
Ән шашу.

00:45
Аңдатпа, әнұран.

07:25
Әнұран, аңдатпа.

07:30
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

08:30
"Умизуми" м/ф

09:00
"ТҰЖЫРЫМ".

10:10
"АТЫРАУ ТАҢЫ".

11:10
"АЛТЫН КӨПІР".

12:00
"ТОПЖАРҒАН".

12:30
"БІЗБЕН БІРГЕ".

13:30
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

13:50
"НОВОСТИ".

16:50
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

17:10
"ҒҰМЫРДАРИЯ".

17:35
"НОВОСТИ".

17:50
"Қайта оралған таңдарым" т/с

19:00
"ЗАҢ ҚУАТЫ".

20:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

20:35
"НОВОСТИ".

21:10
"МЕНІҢ ҚАЗАҚСТАНЫМ".

21:20
"АЛТЫН ТҰҒЫР".

21:50
"ЖУРНАЛИСТІК ЗЕРТТЕУ".

22:10
Ұлт мақтаныштары С.Асфендияров.

23:00
"ЖАҢАЛЫҚТАР".

23:30
"НОВОСТИ".
Kazakh TV
Kazakh TV

02:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

02:15
Ролик / Video-clip.

02:20
Ортақ шаңырақ / Общий дом / Kazakhstan: Recipe for friendship.

02:40
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

02:55
Туган жер / Glory of the country.

03:00
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

03:35
Құмсағат / Загадки истории / Reflection on history.

03:50
Ролик / Video-clip.

03:55
Ұлттық энциклопедия / Этнографический атлас / National encyclopedia.

04:10
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

04:30
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

05:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

05:15
Ролик / Video-clip.

05:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

05:40
Цифлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

05:55
Ролик / Video-clip.

06:00
Шығармашылық сиқыры / Магия творчества / Magic of creation.

06:20
Арт фокус / Art focus.

06:40
Кармине Барбаро өнер әлеміне саяхат / Погружение с Кармине Барбаро / Immersion with Carmine Barbaro.

06:50
Ролик / Video-clip.

06:55
Орталық Азияға саяхат / По центральной Азии / Central Asian guide.

07:25
Табиғат әлемі / Зеленый мир / Spirit of the wild.

07:45
Беймәлім Қазақстан / Неизвестный Казахстан / Unknown Kazakhstan.

08:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

08:15
Ролик / Video-clip.

08:20
Ортақ шаңырақ / Общий дом / Kazakhstan: Recipe for friendship.

08:40
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

08:55
Туган жер / Glory of the country.

09:05
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

09:40
Құмсағат / Загадки истории / Reflection on history.

09:55
Ұлттық энциклопедия / Этнографический атлас / National encyclopedia.

10:10
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

10:30
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

11:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

11:15
Ролик / Video-clip.

11:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

11:40
Цифлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

11:55
Ролик / Video-clip.

12:00
Шығармашылық сиқыры / Магия творчества / Magic of creation.

12:20
Арт фокус / Art focus.

12:40
Кармине Барбаро өнер әлеміне саяхат / Погружение с Кармине Барбаро / Immersion with Carmine Barbaro.

12:50
Ролик / Video-clip.

12:55
Орталық Азияға саяхат / По центральной Азии / Central Asian guide.

13:25
Табиғат әлемі / Зеленый мир / Spirit of the wild.

13:45
Беймәлім Қазақстан / Неизвестный Казахстан / Unknown Kazakhstan.

14:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

14:20
Ортақ шаңырақ / Общий дом / Kazakhstan: Recipe for friendship.

14:40
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

14:55
Туган жер / Glory of the country.

15:00
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

15:35
Құмсағат / Загадки истории / Reflection on history.

15:50
Ролик / Video-clip.

15:55
Ұлттық энциклопедия / Этнографический атлас / National encyclopedia.

16:10
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

16:30
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

17:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

17:15
Ролик / Video-clip.

17:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

17:40
Цифлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

17:55
Ролик / Video-clip.

18:00
Шығармашылық сиқыры / Магия творчества / Magic of creation.

18:20
Арт фокус / Art focus.

18:40
Ролик / Video-clip.

18:45
Орталық Азияға саяхат / По центральной Азии / Central Asian guide.

19:15
Табиғат әлемі / Зеленый мир / Spirit of the wild.

19:35
Беймәлім Қазақстан / Неизвестный Казахстан / Unknown Kazakhstan.

19:55
Ролик / Video-clip.

20:00
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

20:20
Ортақ шаңырақ / Общий дом / Kazakhstan: Recipe for friendship.

20:40
Тоғысқан мәдениет / Точки соприкосновения / Connecting cultures.

20:55
Туган жер / Glory of the country.

21:00
Тылсым дүние / Загадки времени / Time puzzle.

21:35
Құмсағат / Загадки истории / Reflection on history.

21:50
Ролик / Video-clip.

21:55
Ұлттық энциклопедия / Этнографический атлас / National encyclopedia.

22:10
Атакәсіп / История в ремеслах / History in crafts.

22:30
Төрлетіңіз / Званный гость / Invite me.

23:01
Күн айнасы / Акценты дня / Regional focus.

23:16
Ролик / Video-clip.

23:20
Бизнес климат / Инвесторы / Business opportunities.

23:40
Цифлық Қазақстан / Цифровой Казахстан / Digital Kazakhstan.

23:55
Ролик / Video-clip.
СТС
СТС

01:00
Х/ф "Двадцать одно".

03:25
Х/ф "Диктатор".

04:55
Х/ф "Афера Томаса Крауна".

07:00
Т/с "Миллионы в сети".

07:30
"Музыка на СТС".

08:00
М/с "Смешарики".

08:25
М/с "Приключения кота в сапогах".

09:15
Х/ф "Месть пушистых".

11:00
"Уральские пельмени. Любимое".

11:30
Х/ф "Ограбление по-итальянски".

13:30
Х/ф "Перевозчик-3".

15:30
Т/с "Воронины".

17:00
"Супермамочка".

18:00
Т/с "Отель "Элеон".

20:00
Т/с "Воронины".

21:00
Т/с "Воронины".

22:00
Т/с "Молодёжка".

23:00
Х/ф "Большой Стэн".
НТВ-Мир
НТВ-Мир

00:55
Д/ф "Муслим Магомаев. Возвращение".

02:00
Т/с "Ковбои".

03:55
Т/с "Мент в законе".

07:35
"Бывает же такое!".

08:00
"Сегодня".

08:05
Т/с "Врачебная тайна".

09:05
"Деловое утро НТВ".

10:00
"Сегодня".

10:05
"Деловое утро НТВ".

11:00
Т/с "Возвращение Мухтара-2".

12:00
"Сегодня".

12:25
"Медицинские тайны".

13:00
Т/с "Улицы разбитых фонарей-14".

15:00
"Сегодня".

15:25
"Обзор. Чрезвычайное происшествие".

16:00
"Место встречи".

18:00
"Сегодня".

18:30
"Место встречи".

19:05
Т/с "Брат за брата".

21:00
"Сегодня".

21:50
Т/с "Шаман. Новая угроза".

23:40
Т/с "Оперетта капитана Крутова".
Первый канал. Всемирная сеть
Первый канал. Всемирная сеть

00:15
Дженнифер Энистон в комедии "Объект моего восхищения".

02:05
Александр Ширвиндт, Софико Чиаурели, Семён Фарада в фильме "Миллион в брачной корзине".

04:00
Телеканал "Доброе утро".

07:00
Новости.

07:50
"Поле чудес".

08:45
Контрольная закупка.

09:10
"Жить здорово!".

10:05
Модный приговор.

11:00
Новости.

11:15
"Время покажет".

14:00
Новости.

14:30
"Давай поженимся!".

15:15
"Мужское/Женское".

16:05
"Время покажет".

17:00
Новости.

17:40
"На самом деле".

18:55
"Пусть говорят".

20:00
"Время".

20:30
Т/с "Секретарша".

22:15
Т/с "Паук".
TV1000
TV1000

00:40
Х/ф "Малышка на миллион".

03:25
Х/ф "Игра".

06:00
Х/ф "Жестокие игры".

08:10
Х/ф "Улыбка Моны Лизы".

10:35
Х/ф "Малышка на миллион".

13:15
Х/ф "Дивергент, глава 3: За стеной".

15:40
Х/ф "Такси 4".

17:40
Х/ф "Жестокие игры".

19:40
Х/ф "Улыбка Моны Лизы".

22:10
Х/ф "Троя".
Рен ТВ
Рен ТВ

01:00
"Добров в эфире".

02:00
"Соль".

03:30
"Военная тайна".

07:00
"Военная тайна".

08:00
"Документальный проект".

09:00
"С бодрым утром!".

10:30
"Новости".

11:00
"Военная тайна".

13:00
"Документальный проект".

14:00
"Информационная программа 112".

14:30
"Новости".

15:00
Т/с "След пираньи".

18:05
"Информационная программа 112".

18:30
"Новости".

19:00
"Тайны Чапман".

20:00
"Самые шокирующие гипотезы".

21:00
"Информационная программа 112".

21:30
"Новости".

22:00
Х/ф "Специалист".
ТВ3
ТВ3

01:00
Х/ф "Отсчет убийств".

03:15
Х/ф "Огненная стена".

05:15
"Тайные знаки".

06:15
"Тайные знаки".

07:15
"Тайные знаки".

08:00
Мультфильмы.

11:30
Т/с "Слепая".

12:00
Т/с "Слепая".

12:30
Скрипт-реалити "Гадалка".

13:00
Скрипт-реалити "Гадалка".

13:30
"Не ври мне".

14:30
"Не ври мне".

15:30
"Охотники за привидениями".

16:00
"Охотники за привидениями".

16:30
"Охотники за привидениями".

17:00
"Мистические истории. Начало".

18:00
Скрипт-реалити "Гадалка".

18:30
Скрипт-реалити "Гадалка".

19:00
Скрипт-реалити "Гадалка".

19:35
Т/с "Слепая".

20:10
Т/с "Слепая".

20:40
Т/с "Касл".

21:30
Т/с "Касл".

22:30
Т/с "Кости".

23:15
Т/с "Кости".
ТВ Центр
ТВ Центр

02:20
События.

02:40
Т/с "Капкан для звезды".

03:35
Х/ф "Викинг".

07:05
Д/ф "Людмила Хитяева. Командую парадом я!".

07:40
"Петровка, 38".

08:00
"Настроение".

10:00
Х/ф "Ход конем".

11:35
Х/ф "Без срока давности".

13:30
События.

13:50
"Постскриптум".

14:55
"В центре событий".

15:55
"Городское собрание".

16:30
События.

16:50
Город новостей.

17:05
Т/c "Отец Браун".

19:00
"Естественный отбор".

19:50
Т/c "Бедные родственники".

21:40
События.

22:00
"Петровка, 38".

22:20
"Право голоса".
Каналы на главной

Нажмите на сердце возле названия канала чтобы он отображался на главной